müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Eğitim Hizmetleri

Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik Sertifika Eğitimi

Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi; 21 yaşını doldurmuş, en az lise mezunu olan bireylerin katılabildiği 4 hafta, Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi ise; 18 yaşını doldurmuş olan ve en az ilköğretim (ortaokul) mezunu bireylerin katılabildiği 3 hafta süren özel güvenlik eğitimidir. Eğitimin tamamlanmasının ardından adaylarımız; silahsız özel güvenlik için 100 soruluk silahsız bölümden, silahlı özel güvenlik için ek olarak 25 soruluk silahlı bölüm test sınavı ve 5 adet uygulamalı mermi atış sınavına girerler. Sınavda en az 60 puan alan adaylarımız başarılı sayılır ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü ile Valilik onaylı silahlı/silahsız özel güvenlik sertifikası almaya hak kazanırlar.

Hizmet İçi Güvenlik Personel Eğitimi

Personelin işe alımda, projeye yönelik özel eğitim süreçlerinde ve hizmet sürekliliğinin sağlanması amacıyla Özel Güvenlik Personelinin görevi esnasında katılması gereken güvenlik eğitimlerini kapsamaktadır.

Hizmet İçi Atış Eğitimi

Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak görev alan bireylerin, teorik ve uygulamalı olarak her yıl alması gereken özel güvenlik eğitim türüdür. Eğitimin amacı; görevlilerinin silah kullanmasını gerektirecek hallerde güvenliği ve atış becerisini artırarak oluşabilecek uygulama aksaklıklarını gidermektir. 

Uzmanlık Alanlarına Göre Özel Güvenlik Personeli Eğitimi

Güvenlik sektörü için yönetici eğitimi, sivil hava limanı ve deniz limanı güvenliği hizmeti verecek olan özel güvenlik görevlileri için eğitimler verilmektedir.