müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Başkanın Mesajı2002 yılında Başkent Güvenlik şirketinin kuruluşu ile kurum ve kuruluşlara Stratejik Dış Kaynak Hizmetleri sunmak için güvenlik alanında başladığımız faaliyetimizi bugün, güvenlik hizmetlerimize ilave temizlik&peyzaj, teknoloji, inşaat&renovasyon, tesis yönetimi ve ofis lojistik ve insan kaynakları hizmet başlıkları altında farklılaştırdık ve genişlettik. Başkent Grup markası altında geliştirdiğimiz ve büyüttüğümüz şirketlerimiz ile entegre tesis yönetim hizmet stratejisini destekleyecek ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer sunacak bir şekilde yapılanmaktayız.

Müşterilerimizin kendi ana iş alanlarına odaklanmalarını sağlarken, bize teslim ettikleri hizmet alanlarında ise iş sürekliliklerini kesintiye uğratmayacak hizmet kalitesi ile nitelikli, güvenilir, teknolojik ve kendileri için sorumluluk alan stratejik bir iş ortağı olma misyonunu desteklemekteyiz.

Yenilikçi, Ar-Ge tabanlı ve değişime açık şirket Vizyonumuz ile müşterilerimize ve işlerine odak olma özelliğimiz yanısıra, gereksinim duydukları hizmetler için ise onlara özel hizmet çeşitlendirmeleri sağlamamız hizmet politikamız içindedir. Başkent Grup olarak, özellikle hizmetlerimizi teknolojik ve bilişim ürünleriyle bir arada müşterilerimize sunarak onlara değer yaratmayı hedeflerken, ürün ve teknoloji alanında lider üretici firmalar ile kalıcı ve stratejik iş ortakları ile birlikte büyümek iş gelişim vizyonumuz içindedir.

Başkent Grup olarak vizyonumuz; “Entegre Tesis Yönetim ve Stratejik Dış Kaynak Hizmet Alanlarında Müşteri ve Ürün Odaklı Katma Değerli Danışmanlık ve Hizmet Çözümleri Üreten, Ulusal ve Uluslararası Düzeyde Saygın Bir Hizmet Kuruluşu Olarak Tercih Edilmek”dir.

Hedefinin gerçekleştirilmesinde yönetim ekibimiz ve tüm grup çalışanlarımıza, bizim bugünlere ulaşmamızı sağlayan değerli müşterilerimiz ve paydaşlarımıza içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.

Saygılarımla,
CEO / Başkan Salim İnal