BİNA TEMİZLİĞİ

Bina Temizliği İşletme/kurumun bina yapısı dikkate alınarak, yapıya uygun organizasyon, makine ve teçhizat seçimi ile hem temiz bir ortam sunuyor hem de yatırım değerinizi koruyoruz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis içerisindeki temizliğin öncelikleri ve özellikleri göz önünde tutularak çapraz bulaşmanın önüne geçecek şekilde temizlik uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

DIŞ ÇEPHE VE CAM TEMİZLİĞİ

Binanın yerleşim durumu, yüksekliği, ebatları ve binada kullanılan malzemenin durumuna göre, iskele, sepet, lift, vinç ya da dağcı sistemleriyle gerekli güvenlik önlemleri alınarak (iş sağlığı ve güvenliği yasasına göre) dış cephe temizliği yapılmaktadır. 

SERT ZEMİN CİLALAMA VE BAKIMI

Doğru makine/ekipman, doğru cila ve cilalama işlemleri ile zeminin deformasyonu engellenmekte, cila sonrası yenisinden bile daha parlak bir görünüm elde edilebilmektedir.

HALI TEMİZLİĞİ

Halılar pek çok mayt ve bakteri içerir. Elektrik süpürgeleri bunları yeterince iyi temizlemez. Uyguladığımız dezenfektasyon yöntemi ile mite’ların yok edilmesi sağlanırken, dezenfekte işlemi sonrasında altı ay mayt ve bakterilerin oluşumu engellenerek çalışma ortamlarını koruma altına almaktayız.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Fabrika ve üretim alanları için özel temizlik uygulamaları gerektiren durumlar tespit edilerek doğru makine ve kimyasallarla özel temizlik uygulamaları yapılmaktadır. 

HİJYEN SERVİSİ

Hijyen Servisi Hastane, ameliyathane, gıda üretim haneleri gibi steril olması gereken alanların temizliği, dezenfeksiyonu ve sterilizasyonu uygun dezenfektanlarla sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. 

HAVUZ TEMİZLİĞİ

Havuz Temizliği Havuzların yüzey, dip, pompa, kanal v.b. alanlarının temizliğinin yanı sıra el ya da pompa uygulaması ile havuz dezenfeksiyonu işlemleri yapılmaktadır.

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Küresel ısınmayla birlikte her geçen gün su deposu kullanımı artmaktadır. İnsan sağlığını ciddi şekilde etkileyen su depolarının temizliği ve hijyenini profesyonelce yapılmaktadır.

ATIK AYRIŞTIRMA

Şehirleşme ve sanayinin gelişmesiyle birlikte oluşan atıklar ciddi bir çevre sorunu oluşturmaktadır. Tüm atıkların doğru ayırımı yapılarak hem geri dönüşüm sağlanmakta hem de imha edilmesi gerekenler belirlenmektedir.

KARLIA MÜCADELE

Kış şartlarının ağır yaşandığı bölgelerdeki kar yağışları yaşam ve çalışma koşullarını zorlaştırmaktadır. Kar küreme, tuzlama ve buz oluşumunu engelleyen solüsyon çözümle
riyle kış mevsiminin zorlu şartları ortadan kaldırılmaktadır.