müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Peyzaj Hizmetleri

YAPISAL PEYZAJ

Yapısal peyzaj uygulamaları; bina/tesis alanı içinde yer alan (yaya yolları, araç yolları, otoparklar, çevre -istinad duvarları, spor alanları, çocuk oyun alanları, süs havuzları vb. gibi) sert zemin uygulamalarının malzeme ve işçilik düzenlenmesi ve yapılması işidir. 

BİTKİSEL PEYZAJ

Peyzaj proje çalışmasında belirlenmiş olan yeşil alanların projelendirilme ve düzenlenmesi çalışmalarını kapsar. Yapısal peyzaj uygulama çalışmaları sürecinde yapısal ile açık yeşil alanların uygun koda getirilmesi için kazı ve dolgu işlemleri gerekebilmektedir. Bu durumda uygun koda gelen alanların, kaba tesviye işlemi yapılarak projede belirlenen bitkilerin dikim işlemleri, bitkinin ölçülerine uygun bir teknikle ve büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

BAHÇIVANLIK HİZMETLERİ

Profesyonel bahçıvan kadromuzla bahçenizin ve bitkilerinizin bakımları, ilaçlamaları, sulamaları yapılmakta ve ömürleri uzatılmaktadır. 

Çimlendirme, Çiçeklendirme, Gübreleme, Budama

Dış ve iç alan için istekleriniz doğrultusunda doğru peyzaj gerçekleştirilir, oluşturulan tüm bitkileriniz ile ilgili gerekli budama, ilaçlama, aşılama gibi işlemler doğru şekilde ve doğru zamanda uygulanır. 

İç Mekan Bitki Bakımı

Sadece dış alanda bulunan bitkiler değil, iç alandaki bitkilerin bakımları da profesyonelce yapılmaktadır.