müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Haşere Kontrol

Yürüyen Haşereler

Yaşam alanlarında oluşabilecek her türlü haşere ve kemirgen problemlerinde; konusunda uzman akademisyenler, deneyimli yönetici kadrosu ve servis sorumlularımız ile hizmet vermekteyiz.

Yılan, hamamböcekleri, karınca, pire, tahtakurusu  v.b. haşerelerin kontrolü, doğru ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama süreçleri ile kontrol altına alınmaktadır. 

Kemirgenler

İşletmenin konumu, şartları göz önüne alınarak doğru uygulama yapılır. Sıçan, gelincik v.b. haşerelerin kontrolü sağlanması için yem, yapışkan gibi uygulamaların yanı sıra %100 başarı isteniyorsa kemirgen istasyon sistemleri kurulmaktadır. Yemler, kemirgen kontrolünde en çok kullanılan yöntemdir ve bunlara Rodentisit adı verilir. Bunlar mum blok, palet, taneli ve macun halindeki zehirli yemlerdir. 

Uçanlar

Sivrisinek, karasinek, kuş, karga gibi uçanların uzak tutulması ve kontrolü tesislerin dış alanları için önem arz etmektedir. Özellikle kara sinek ve sivri sineklerin ürediği yerlere yumurta ve larvaları öldüren larvasit türü etkili ilaçlar atarak üreme durdurulmaktadır.