müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Otomasyon Yazılımı

Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Entegrasyonu ve Uygulamaları

Kurumlardaki geçiş kontrol sistemlerinde güvenlik açıklarının ortaya çıkması veya kullanım güçlüğü gibi nedenlerle “Biometrik” ürün ve çözümler son dönemlerde öne çıkmaktadır. İris, parmak izi, yüz, ses, retina ve el geometrisi tanıma teknolojilerinin her geçen gün kullanımı ve yaygınlaşması artmaktadır.  Kurumların ihtiyaçlarına göre en uygun teknoloji ve çözümler sağlanırken, kurum sistemleri ile gerekli entegrasyon sağlanır. 

Entegre Tesis Yönetimi Yazılımı

Merkezi, bölgesel ve/veya şubeleri olan kurumlarda çalışanların, güvenlik, teknik hizmet, satın alma vb. talepleri, hizmet kataloğu altında toplanıp izlenebilir ve performans tabanlı otomasyon yönetimi sağlanırken, tedarikçilere ait sözleşme, envanter ve SLA yönetimleri tek bir platformda gerçekleştirilir. Yazılım kurumun sistemleri ile gerekli noktalarda entegre edilerek verimlilik artışı sağlatılır. Bütünleşik  Yönetim kokpitleri, uyarı sistemleri ve raporlama sistemi vasıtasıyla kurumun tesis yönetim politikasında daha proaktif hizmet sunması için destek olunur.  

Çağrı Merkezi Yazılımı

Müşteri hizmetleri iletişim merkezi yaklaşımı altında telefon, sms veya diğer alternatif kanallardan çağrıları karşılayıp yönetebilirken, müşterileriniz için gerekli dış arama listelerin hazırlanması ve aratılması yanısıra, arka ofis masaları ile 1. Seviye ve 2. Seviye çağrı yönetimlerini iş akış tabanlı bütünleşik gerçekleştirdiğiniz bir yazılım platformudur.