müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Elektronik Güvenlik

Kamera Sistemleri (CCTV)

Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri (CCTV) Temel olarak bir merkezden birden çok yerin görsel olarak kontrol edilmesi ve kayıt tutulmasını (belgelendirme) sağlayan bu sistemler kuruluşların güvenlik ihtiyaç ve seviyelerine göre projelendirilir.

IP Kamera Sistemleri

Analog sistemlerden çok daha yüksek teknolojiye sahip olan IP güvenlik kamera sistemleri risk derecesi yüksek projelerde tercih edilmekte olup kurum ve kuruluşun güvenlik ihtiyaç ve seviyesine göre projelendirilmektedir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Alanlara girişlerin kontrol altına alınması, binada bulunan kişilerin tespit edilmesi, raporlanması, otopark giriş çıkış kontrolü ve düzenlenmesi, bina otomasyonu, ziyaretçi takipleri ve raporlanması gibi amaçlarla kullanılmakta olup güvenlik ihtiyacına göre projelendirilmektedir.

Biometrik Sistemler 

 İnsan vücudunun bir uzvunu, bir okuyucu tarafından dijital dile çeviren ve daha sonra karşılaştırma yoluyla uzvu tanıyabilen ya da reddeden bu sistemler giriş çıkışların kontrol altına alınması, kart değişim suistimalinin ortadan kaldırılması, genel güvenlik seviyesi üst düzey alanların korunması amacıyla kullanılmaktadır. Güvenlik ihtiyacına, güvenlik seviyelerine ve kullanıcı sayısına göre projelendirilmektedir.

Çevre Kontrol Sistemleri

 Tesis alanlarının çevre koruma güvenlik uygulamalarında mikrofonik kablolar, uzun menzilli ışın bariyerler, kısa menzilli ışın bariyerleri, mikro dalga detektörler, görünmeyen yeraltı sistemleri, basınçla çalışan sistemler kullanılmakta olup kuruluşun güvenlik ihtiyaç ve seviyesine göre projelendirilmektedir.

Yangın Algılama Sistemleri

 İnteraktif adresli her bir dedektör, bulunduğu yerin özelliğine göre, özel parametrelerle programlanır. Sistem her yangın sensöründen gelen bilgiyi değerlendirir ve bu bilgiden öğrenme yeteneğine sahiptir.  Güvenlik ihtiyacına  ve kullanım sayısına göre projelendirilmektedir.

Görüntülü Araç Takip Sistemi

Görüntülü araç takip sistemi ve mobil dvr sistemi sayesinde araçları sadece harita üzerinde değil araç üzerindeki kameralara merkezinizden bağlanarak izleyebilmenizi ve kayıt altına almanızı sağlıyoruz.

Video Analiz Sistemleri

Tehditleri, şüpheli olayları ya da gerçek zamanlı davranışları algılamak ve tanımlamak için video görüntülerini sayısal olarak analiz eden sinyal işleme sistemidir. Hareket algılama, kişi ve araç sayma, ters yöne giriş, yoğunluk haritası, sinyal kaybı, görüntünün kapatılması, amaçsız dolaşma, kişi ve nesne takibi gibi birçok gelişmiş algılama seçeneğini içerisinde barındırır. Video analiz ile alarm durumu olmadığı sürece aktif olarak görüntülerin izlenmesine gerek kalmamaktadır.

Hırsız Alarm Sistemleri

İstenmeyen durumları algılar ve alarma geçer, alarm esnasında sirenle ve ışıkla çevreye, otomatik telefon arama ile kullanıcıya ve Alarm İzleme Merkezine haber verir.