müşteri odaklı, güvenli, akıllı, entegre çözümler...

Alarm İzleme Merkezi

7/24 Görüntülü Alarm İzleme Merkezi

Başkent Güvenlik 7/24 Görüntülü Alarm İzleme Merkezi; kurulu olan güvenlik sisteminin hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin merkezdeki alıcılara gönderilmesi esasına göre çalışır. 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir. Başkent Güvenlik Alarm ve Çağrı Merkezi’nde deneyimli ve profesyonel bir kadro görev yapmaktadır. 

Merkezde bulunan alıcılar, alarmları öncelik sırasına göre bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarmın geldiği yere ilişkin tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörün önündeki ekrana gelir ve böylece çağrının gözden kaçma ihtimali ortadan kaldırılır. Başkent Güvenlik Heitel ve Videofied sistemleri sayesinde Görüntülü Alarm İzleme Merkezinde; gelen alarmın senaryosuna göre, önceden kararlaştırılmış olan aksiyonları gerçekleştirir. Gerekli durumlarda emniyet güçleri (polis/jandarma), itfaiye ve ambulans birimleri alarmın geldiği yere yönlendirilir.  

Başkent Güvenlik için müşteri bilgilerinin gizliliği, müşterilerimizin memnuniyeti ve karşılıklı bağlılığımızı geliştirecek şekilde beklentilerinin zamanında karşılanması ve aşılması esastır.